تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ۱۰:۰۷:۱۰
کد مطلب:  643407
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان:
رقابت برای ورود به مدارس نمونه دولتی و سمپاد استان

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری آزمون ورود ی مدارس نمونه دولتی و سمپاد استان در یازدهم خرداد ماه همزمان با سراسر کشور خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، موسی دادی زاده معاون آموزش متوسطه استان هرمزگان ، ضمن اعلام این خبر افزود تعداد 5860دانش آموز پایه نهم استان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و سمپاد شرکت نمودند که تعداد 3091 نفر دختر و 2769 نفر پسر بودند.

وی ادامه  داد : استان هرمزگان با داشتن 30 مدرسه و 59 کلاس نمونه دولتی و 9 مدرسه استعدادهای درخشان  ،تعداد 702 دختر و 891 پسر در مدارس نمونه دولتی و تعداد 175 نفر در تکمیل ظرفیت مدارس استعدادهای درخشان پذیرش خواهد نمود.

لازم به ذکر است دانش آموزان پایه نهم مدارس تیزهوشان از شرکت در این آزمون معاف بوده و دانش آموزان سایر مدارس فقط جهت  تکمیل ظرفیت در این آزمون شرکت نمودند.

موسی دادی زاده  گفت : ثبت نام برای شرکت در  این آزمون از 28 فروردین 97 از طریق سامانه نام نویسی به نشانی azmoon.medu.ir آغاز و در 8 اردیبهشت ماه به پایان رسیدو کارت ورود به جلسه آزمون  از 7 خرداد ماه 97 از طریق پایگاه اینترنتی ثبت نام آزمون به نشانی azmoon.medu.ir دراختیار داوطلبان قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :