تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ۲۱:۲۵:۱۸
کد مطلب:  643464
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
شرایط ورود دانش آموزان پایه هفتم به مدارس تیزهوشان اعلام شد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان نحوه ورود دانش آموزان پایه هفتم به مدارس تیزهوشان را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، امید سلاجقه با اعلام این خبر افزود: به اطلاع دانش آموزان داوطلب تحصیل در پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان و اولیای محترم آنان می رساند، انتخاب دانش آموزان پایه هفتم در این مدارس بدون آزمون های پیشرفت تحصیلی و صرفاً براساس سنجش استعداد و هوش داوطلبان انجام خواهد شد. بر این اساس متقاضیان می توانند از تاریخ 19 لغایت 24 خرداد ماه برای ثبت نام  به آدرس  hoosh.medu.ir مراجعه نمایند.

وی گفت: سنجش استعداد و هوش داوطلبان همزمان در سراسر کشور در تاریخ 5 مردادماه انجام می‌شود و اسامی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.

امید سلاجقه اظهار داشت: همان گونه که قبلاً نیز به اطلاع رسیده است برای موفقیت در این فرایند نیازی به مطالعه منابع غیردرسی و یا شرکت در کلاس های تقویتی و مؤسسات آمادگی آزمون نیست و خانواده‌ها از هزینه کردن منابع خود در این مسیر اجتناب نمایند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، خاطرنشان کرد: ضمناً چنانچه پذیرفته شدگان قبلاً در مدارس غیردولتی ثبت نام کرده باشند در فرایند انتقال آنها به مدارس استعدادهای درخشان، هزینه‌ای به خانواده‌ها تحمیل نخواهد شد.

به اشتراک بگذارید :