تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ ۰۹:۴۱:۲۰
کد مطلب:  644124
سرهنگ نصرتی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان:
امروزه راه نجات کشور بازگشت به آموزه های مکتب امام(ره) است

سرهنگ نصرتی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان در مراسم بزرگداشت مراسم رحلت حضرت امام در اداره کل آموزش و پرورش گلستان گفت: امروزه راه نجات کشور بازگشت به آموزه های مکتب امام(ره) است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، مراسم بزرگداشت رحلت حضرت امام (ره) با موضوع بازخوانی مکتب امام در نمازخانه اداره کل آموزش و پرورش گلستان برگزار گردید.

سرهنگ نصرتی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان در این مراسم اظهار داشت: آن چیزی که امروز برای جامعه ما ضروری است این است که یک بار دیگر مکتب و اندیشه های حضرت امام(ره) را بازخوانی کنیم و عملکرد خودمان را با سنگ محک حضرت امام بیازمائیم.

سرهنگ نصرتی درادامه گفت: مکتب امام(ره) را بازخوانی می کنیم چون نجات بخش کشور از استبداد و استعمار بوده و کلید دست یابی به پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در تمام دوران هاست. وی افزود: مکتب امام عامل جلوگیری ازانحراف است و نمی گذارد مسیر و نقشه راه انقلاب دچار انحراف شود و نگاه ما به مکتب امام به عنوان یک شاخص برای حرکت انقلاب است.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان ادامه داد: مکتب امام عامل و سبب وحدت و همبستگی است و وحدت باید حول مکتب امام و ولایت باشد. وی در ادامه اظهار داشت: مکتب امام دارای سه بعد معنویت، عقلانیت و عدالت است.

سرهنگ نصرتی بعد استکبار ستیزی مکتب امام را نیاز امروز جامعه ما دانست و افزود: بعد استکبارستیزی حضرت امام ویژگی هایی داشت که از آن جمله می توان به داشتن هدف الهی، سازش ناپذیری و دائمی بودن اشاره نمود.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان در ارتباط با موضوع برجام نیز اظهار داشت: برجام به همه دنیا فهمانید که آمریکا عهد شکن و غیرقابل اعتماد است و ذات واقعی آمریکا را به جهانیان نمایاند.

وی در ادامه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که می فرمایند: باید کشور را با تکیه بر استعدادهای درونی کشور ساخت راه نجات کشور را استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای جوان کشور و بازگشت به آموزه های مکتب امام معرفی نمود.

به اشتراک بگذارید :