تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ ۱۰:۳۱:۴۶
کد مطلب:  644203
کسب رتبه ی برتر شهر تهران
معاونت آموزش متوسطه اداره کل شهر تهران خبر داد:

پژوهش سراهای دانش آموزی شهر تهران موفق به کسب رتبه برتر کشوری گردید

به گزارش  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به نقل از معاونت آموزش متوسطه، پژوهش سراهای دانش آموزی شهر تهران با برنامه ریزی دقیق، مدیریت هوشمند و هدف گذاری مناسب، موفق به کسب رتبه برتر در بین پژوهش سراهای دانش آموزی سراسر کشور گردید.

معاون آموزش متوسطه شهر تهران با اشاره به اهمیت تحقق اهداف پژوهش سراها به عنوان مرکزی برای فراهم نمودن زمینه  رشد و هدایت استعدادها و پرورش خلاقیت های فردی و گروهی همچنین گسترش فرهنگ مطالعه، تحقیق و پژوهش در بین دانش آموزان، همراهی پیگیرانه  اعضای هیئت امنای پژوهش سراها را در حصول به این نتیجه بسیار مفید و کارآمد دانست .

وی افزود: یکی ازدغدغه های مهم پژوهش سراها ایجاد زمینه  مشارکت دانش آموزان پژوهشگر در پژوهش های منطقه ای، ملی و بین المللی است و پژوهش سرای دانش آموزی شهر تهران دراین زمینه توانسته است پیشرفت قابل توجهی داشته باشد .

رفیعی ضمن تقدیر از همراهی پژوهش سراهای مناطق که در نهایت منجر به کسب این رتبه گردید، اذعان داشت پژوهش سرای دانش آموزی شهر تهران درسال جاری با برقراری تعامل سازنده با پژوهش سراهای مناطق و به کارگیری مدیران خلاق و خوش فکر، این حرکت موثر و سازنده را طراحی و مدیریت نمود. لازم به ذکر است معاون آموزش متوسطه وزارت متبوع، آقای مهندس زرافشان، با اهدای لوح سپاس از تلاش های مجدانه پژوهش سراهای شهر تهران قدردانی نمود.

به اشتراک بگذارید :