تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ ۱۶:۲۵:۳۳
کد مطلب:  644257
در زمینی به مساحت 1800 متر و با حضور مسئولین آذربایجانشرقی؛
کلنگ احداث باشگاه فرهنگیان شهرستان ملکان بر زمین زده شد

عصر امروز با حضور مدیر کل آموزش وپرورش استان و مسئولین شهرستانی، کلنگ احداث باشگاه فرهنگیان شهرستان ملکان در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع بر زمین زده شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی؛ جعفر پاشایی با تسلیت ایام رحلت جانگداز امام خمینی (ره) و شهادت جانسوز امام علی(ع) گفت: راه رستگاری بشریت در گرو توجه به تعالیم انبیای الهی و ائمه معصومین و پیروان راستین ایشان است.

مدیر کل آموزش وپرورش استان با بیان اینکه مدیریت به معنای هماهنگی و استفاده از ظرفیت های موجود است، افزود: علیرغم محدودیت های مالی دولت، دستگاه تعلیم وتربیت آذربایجانشرقی گامهای اساسی در حوزه احداث و افتتاح پروژه های عمرانی، آموزشی و پرورشی برداشته است.
وی با اشاره به اینکه تعهد خیرین استان در سال ۹۶ بالغ بر ۷۵ میلیارد تومان بود، افزود: شهرستان ملکان در حوزه خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار جزو پیشتازان در استان است.
این مقام مسئول در استان اظهار داشت: در نتایج کنکور سال ۹۶ در چهار گروه آزمایشی ریاضی، علوم تجربی و انسانی و زبان انگلیسی از ۱۲ نفر برتر کشوری، چهار نفر از آذربایجانشرقی بود.
پاشایی در پایان یادآور شد: بر اساس ارزیابی وزارات آموزش وپرورش در سال۹۵، دستگاه تعلیم وتربیت استان آذربایجانشرقی رتبه سوم کشوری را در شاخص های مختلف عمومی و اختصاصی کسب کرده است.
خدادادی نماینده مردم شهرستان ملکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: تلاش داریم با همت مسئولین شهرستان و استان، اردوگاه دانش آموزی منطقه را تجهیز و بازسازی کنیم.
نیکجو مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکان همچنین افزود: در طول دوسال گذشته ۲۵ مرکز آموزشی و پرورشی در منطقه کلنگ زنی شده و تا هفته دولت امسال، ۷ مدرسه آماده بهره برداری است.

 

به اشتراک بگذارید :