تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ ۰۲:۵۶:۱۳
کد مطلب:  644476
بیانیه مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز قدس از فرهنگیان گرانقدر ، دانش آموزان و اولیای محترم دعوت کرد که با شرکت در راهپیمایی روز قدس با آرمان بلند امام خمینی(ره) مبنی بر بازگرداندن فلسطین به پیکر جهان اسلام تجدید پیمان کنند.

به گزارش  اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش خراسان شمالی متن بیانیه به شرح ذیل است: روز قدس میراث گران بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است .

 انقلاب اسلامی ایران که از بدو تاسیس همواره وحدت مسلمین را شعار محوری خود قرار داده است، همچنان بر این شعار اصرار دارد و محور مشترک این وحدت را مساله قدس و آزادی آن می داند.

صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می کند.

امسال اهمیت گرامی داشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از سال های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند

فرهنگیان  گرانقدر ، دانش آموزان و اولیای محترم ایشان یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت می کنند.

                           براتعلی حاتمی : مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی

به اشتراک بگذارید :