تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ ۰۴:۱۷:۱۷
کد مطلب:  644593
بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان به مناسبت روز جهانی قدس

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان به مناسبت روز قدس با صدور بیانیه ای از آحاد مردم انقلابی ایران اسلامی برای حضور پرشور در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، متن بیانیه بدین شرح است:

باسمه تعالی

رهبر فرزانه انقلاب: خطّ مقدّم مبارزات در این منطقه مرزهاى فلسطین اشغالى بود. جریان تکفیر آمد این خطّ مقدّم را تبدیل کرد به خیابانهاى بغداد و مسجد جامع سوریّه و دمشق و خیابانهاى پاکستان و شهرهاى مختلف سوریّه، و اینها شد خطّ مقدّم مبارزه!

40 سال از ابتکار و طراحی هوشمندانه حضرت امام خمینی(رض) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس می گذرد. فرصتی بی نظیر که هم­آوایی، وحدت و اراده امت اسلامی در قبال حل مسأله فلسطین و دفع غدّه سرطانی اسرائیل را درپی داشته است. تا آنجا که امروز آزادی قدس شریف به مثابه آرمانی مشترک برای آحاد مسلمانان عالم شده است.

در همه اعصار و به ویژه در چند دهه ی اخیر، آنچه در عرصه داخلی و بین المللی پیروزی و نصرت را برای ملتهای مسلمان به دنبال داشته است، چیزی جز مقاومت نبود. این اکسیر مقاومت بود که پوزه زیاده خواهان را به خاک مالیده است. مقاومت، رؤیای تشکیل "خاورمیانه بزرگ" و "اسرائیل از نیل تا فرات" را به کابوس صهیونیست­ها تبدیل کرده و منجر به تقویت اراده تحقق آرمان آزادی قدس شریف و تشکیل "فلسطین از بحر تا نهر" شده است.

اقدامات اخیر دولت منحوس و خونریز آمریکا درخصوص انتقال سفارت خانه پلید خود به بیت المقدس عزیز، باردیگر خوی وحشی گری و ذات حیوانی خود را در معرض تماشای همه جهان قرار داده اند. کوردلانی که بویی از انسانیت نبرده اند و در سایه غفلت جهانیان، بار دیگر به استقلال و تمامیت ارضی یک ملت و کشور مقاوم تعرض کردند. دل های پر از بغض و کینه آنها مصداق "فهی کالحجاره أو أشدّ قسوه" است که به هیچ صراطی مستقیم نیست و تنها با جنگ و خونریزی آرام می شود. موجوداتی که آرامش و نظم نوین جهانی شان در گرو بی پناه کردن عده ای بیگناه و به راه افتادن جوی خون در سرزمین های برهم زننده آرامششان است.

ما اعضای اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان، از این اتفاقات دل خون و خشمگین هستیم و ضمن محکوم کردن سکوت مجامع بین المللی و حمایت از مقاومت مردم صبور فلسطین، به برادران و خواهران مسلمانمان در فلسطین و تمامی جهانیان اعلام می داریم که به وعده الهی ایمان راسخ داریم و می دانیم که با مقاومت و صبر، پیروزی و یاری خداوند در انتظار ماست.

ما نسل سوم و چهارم انقلاب، بار دیگر به دشمنان اسلام و انسانیت که ذلیلانه سعی در نشان دادن حقارت خود دارند گوشزد می کنیم، ما پیروان امام علی(ع) منتظر خیبر دیگری هستیم تا دژ پوشالی تان را نابود کنیم.

ما از نسل همان هایی هستیم که 40 سال با مقاومت " سرخ" شان تمام استراتژی و افکار شیطانی تان را باطل کردند و گوش به فرمان و چشم به اشاره رهبرمان دوخته ایم تا در بزنگاه تاریخ ثابت کنیم که در اطاعت از ولی امرمان، کم از پدرانمان نداریم.

به امید آن روز که نماز را در بیت المقدس به امامت مقتدایمان امام خامنه ای(مدظله العالی) اقامه کنیم.

ما اعضای اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش ­آموزان در سراسر کشور ضمن حضوری گسترده در راهپیمایی روز قدس از آحاد مردم انقلابی ایران اسلامی برای حضور پرشور در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس دعوت می کنیم. باشد که بار دیگر با فریادهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسراییل" که از حنجره آحاد این ملت غیور بر می­آید خواب را بر چشمان مستکبرین عالم حرام کنیم.

 

اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان گیلان

به اشتراک بگذارید :