تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ ۰۵:۲۱:۲۸
کد مطلب:  644653
بیانیه مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس
روز جهانی قدس روز فریاد رهایی مردم مظلوم فلسطین از چنگال مستکبران جنایتکار و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز قدس از فرهنگیان گرانقدر ، دانش آموزان و اولیای محترم دعوت کرد با شرکت در راهپیمایی روز قدس با آرمان بلند امام خمینی(ره) مبنی بر بازگرداندن فلسطین به پیکره جهان اسلام تجدید پیمان کنند.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین ، در بخشی از این بیانیه آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

     روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) در راه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

      قدس دفتر خونین شجاعت و مقاومت امت اسلامی است که هر سطر آن یادمان حماسه ای ماندگار ، فریادی بی کران و مظلومیتی بی مرز است ، قدس قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان است، ما در طول تاریخ با قدس زیسته ایم و پاسدار قداست قدس بوده ایم و امام راحل (ره) به ما آموخت که رژیم صهیونیستی ، وصله ناجوری بر قامت دنیاست و با زر و زور و تزویر به جهان اسلام تحمیل شده است ،روز قدس ، روز ابراز خشم بر این چهره پلید است.

       اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از همه مردم شهید پرور ، مومن و ولایت مدار استان قزوین به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان ارجمند ، دعوت می کنم تا در راهپیمایی این روز سرنوشت ساز ، در وفاداری به آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره ) و نیز رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... خامنه ای مد ظله العالی با امت بزرگ اسلامی همنوا شده و بار دیگر یاس و نومیدی دشمن و قدرت و قوت اسلام را به نمایش گذارند .

سالار قاسمی مدانی

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین

به اشتراک بگذارید :