تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ ۰۶:۵۰:۵۰
کد مطلب:  644734
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان به مناسبت روز جهانی قدس

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با صدور پیامی، از فرهنگیان، دانش آموزان و مردم فهیم استان گیلان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، در این پیام آمده است:

قدس قبله اول مسلمین و معراج گاه نبی مکرّم اسلام (صلی الله علیه و آله)، اکنون حدود هفت دهه اسارت در چنگال صهیونیسم غاصب را طی می کند و مردم مظلوم فلسطین، در زیر چکمه های این دژخیمان تا بن دندان مسلح، راه مقاومت اسلامی را به تأسی از رهنمودهای خردمندانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) نصب العین خود قرار داده و اراده پولادین را، به میدان های نبرد با سلاح های آتشین گسیل داشته اند.

روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره) است، که بیانگر اعتقاد و پایبندیش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است. روز قدس نمادی از تعهد همه مسلمانان و آزادی ‌خواهان جهان به قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین است.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت و شهدای حرم  با لبیک گویی به ندای ولی امر مسلمین جهان حضرت «آیت الله خامنه ای» و حضور پر رنگ خود در این راهپیمایی  از مردم انقلابی به ویژه فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای گرامی دعوت می نمایم تا در روز جهانی قدس همراه با ملت ایران و ملت‌ های جهان به خیابان‌ ها  آمده و با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، وحدت و شکوه امت اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.

 

مهدی حاجتی

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان

به اشتراک بگذارید :