تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ ۰۷:۵۶:۰۴
کد مطلب:  644815
پیام مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز قدس از فرهنگیان گرانقدر ، دانش آموزان و اولیای محترم دعوت کرد با شرکت در راهپیمایی روز قدس با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر بازگرداندن فلسطین به پیکره جهان اسلام تجدید پیمان کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش  چهار محال و بختیاری  متن پیام بدین شرح ذیل است: روز قدس میراث گران بهای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است .

انقلاب اسلامی ایران که از بدو تاسیس همواره وحدت مسلمین را شعار محوری خود قرار داده است، همچنان بر این شعار اصرار دارد و محور مشترک این وحدت را مسأله قدس و آزادی آن می داند.

رژیم اسرائیل  غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به حق ملت فلسطین حمایت کرده و تا بازگرداندن این حق در کنار ملّت مظلوم فلسطین خواهد بود .

امسال با توجه به اتفاقات و رویدادهای جهانی  و منطقه ای و اقدامات ماجراجویانه رئیس جمهور آمریکا ضرورت برگزاری باشکوه روز قدس دوچندان خواهد بود .

فرهنگیان گرانقدر ، دانش آموزان و اولیای محترم ایشان یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی  حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی ازمنویات داهیانه مقام معظم رهبری در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت می کنیم.

 

بهروز امیدی

مدیر کل آموزش و پرورش  استان چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید :