تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ ۰۷:۴۵:۳۲
کد مطلب:  644820
برگزاری جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب اسلامی

در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب اسلامی بر اهمیت لزوم ترویج مفاهیم و برنامه های حقوق شهروندی و ترویج حجاب و عفاف تاکید شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان  در این جلسه  از سوی حاضرین بر اجرای دستورالعمل های مربوط به ستاد صیانت از حقوق شهروندی وتوسعه و ترویج فرهنگ  حجاب و عفاف تاکید شد ،چرا که حقوق شهروندی امری است که باید در تمامی سطوح و در بطن جامعه ساری و جاری شود.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان  با اشاره به اهداف این ستاد افزود : از جمله مهمترین برنامه های ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی، گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و صیانت از حقوق شهروندی ، برخورد کریمانه و محبت آمیز با مردم و حفظ کرامت آنان ، آگاه سازی مردم از حقوق و تکالیف به منظور انضباط اجتماعی و قانون گرائی در جامعه و پیشگیری از تخلفات اداری و رسیدگی به شکایات مردم و پیگیری برای برخورد با متخلفین در ادارات می باشد.

در پایان اعضای ستاد صیانت از حقوق شهروندی نیز به طرح دیدگاهها و نظرات خود در رابطه با مسائل و مشکلات اجرای دستورالعمل ابلاغی از سوی ستاد و همچنین برنامه های 10 گانه عفاف و حجاب و 9 گانه حقوق شهروندی پرداختند.

به اشتراک بگذارید :