تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ ۱۱:۱۶:۰۰
کد مطلب:  644926
همراه با اعلام آمادگی جامعه فرهنگیان گلستان برای حضور در راهپیمایی روز قدس منتشر شد:
پیام مدیرکل آموزش و پرورش گلستان به مناسبت روز قدس

به مناسبت روز قدس و همراه با اعلام آمادگی جامعه فرهنگیان گلستان برای حضور در راهپیمایی، از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان پیامی منتشر گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به مناسبت روز قدس از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان پیامی منتشر گردید.متن این پیام به شرح ذیل است:

روز قدس روزی است که باید به‏‏همه ابرقدرت‌ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما، به واسطه عمال خبیث‏‏شما، واقع نخواهد شد. روز قدس، روز حیات اسلام است. (امام خمینی ره)

روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان مظلوم و بی دفاع فلسطین، روز استقامت، پایداری، سرافرازی، عدالت خواهی و اتحاد و انسجام دنیای اسلام است. نامگذاری این روز توسط بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران که نقطه عطف همبستگی و وحدت مسلمانان جهان است، ثمرات و نتایج بسیاری برای جامعه مسلمین در پی داشته است.ملت شریف ایران همواره روح آزادی خواهی و عدالت طلبی را در جهان به معرض نمایش گذاشته و دفاع از عدالت و ملت های مظلوم و ستمدیده را سرلوحه آرمان های خود قرارداده است . حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب (مدظله العالی) است.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان عزیز در لیالی قدر و ضمن تسلیت شهادت مولای متقیان حضرت امام علی (ع) جامعه فرهنگیان استان گلستان نیز ضمن دعوت از همه هموطنان عزیز همراه با آحاد ملت ایران در این راهپیمایی بزرگ مسلمانان جهان،شرکت خواهد کرد.

امید است که با آزادی قدس عزیز و رهایی همه مظلومان و ستمدیدگان از بند اسارت متجاوزان و اشغالگران، شاهد تحقق آرزوی امام راحل و حکم فرمایی صلح و آزادی در جهان باشیم

به اشتراک بگذارید :