تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ ۱۲:۰۷:۵۳
کد مطلب:  644928
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
اقتدار خود را به دشمنان نشان دهیم

ملت ایران صدای مظلومان فلسطینی را هر ساله به گوش جهانیان رسانده و جهان این پیام را درک کرده است

 

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه  با اشاره به فلسفه‌ی وجودی برخی از مناسبت ها گفت: توجه به شعائر اسلامی و انقلابی یکی از ارکان رکین اعتقادی، عبادی و سیاسی جامعه ماست. بر همین اساس سال هاست امت اسلامی به فرمان امام راحل(ره) برای مقابله با هر نوع تجاوز و اشغالگری به شکلی نمادین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان گرد می آیند که خروش تکبیر و اتحاد یکپارچه خود را در مقابل رژیم منحوس صهیونیستی به نمایش بگذارند و خواب غاصبان را آشفته و کاخ شیشه ای استکبار را به لزره درآورند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش استان کرمانشاه «هرمز نوروزی فرد» در ادامه یادآور شد: در این روزها که روی سیاه مستکبران به شکل دیگری برای مردم آشکار شده و با پیمان شکنی های پیاپی و  ایجاد دیوارهای تحریم و فشار بر اقشار مختلف مردم ایران چهره ای زشت تر از خود را در معرض دید همگان قرار داده اند، ضروری است در راهپیمایی شکوهمند روز قدس اقتدار خویش را به دشمنان نشان دهیم.
وی در پایان با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اشغال قدس شریف،گفت: ملت ایران صدای آن مظلومان را هر ساله به گوش جهانیان رسانده اند و جهان این پیام را درک کرده است که روزی قدس آزاد خواهد شد و صلح بر نفرت و اشغالگری پیروز خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :