تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ ۲۰:۴۹:۱۴
کد مطلب:  644943
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان:
حفظ شان و کرامت فرهنگیان اولین اصل و وظیفه سازمانی، انسانی و قانونی ماست

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان به دنبال ضرب و شتم یکی از مدیران مدارس روستایی شهرستان رومشکان توسط یکی از اولیا دانش‌آموزان گفت :حفظ شان و کرامت فرهنگیان اولین اصل و وظیفه سازمانی، انسانی و قانونی ماست .


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، رضا زینی‌وند‌مقدم با ابراز تاسف و تاثر فراوان در خصوص ضرب و شتم یکی از مدیران مدارس روستایی شهرستان رومشکان توسط یکی از اولیا دانش‌آموزان گفت: به محض اطلاع از این خبر تاسف بار، طی ت  ماس با مدیر مضروب مدرسه و جویا شدن موضوع؛ از آنجایی که حفظ شان و کرامت معلمان و فرهنگیان عزیز اولین اصل و وظیفه سازمانی و انسانی و قانونی ماست، موضوع را از طریق مراجع قانونی و مسئولان شهرستانی پیگیری نمودیم.

وی تصریح کرد: دستورات لازم در این خصوص به واحدهای حقوقی، حراست و ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش لرستان صادر شده و مقرر گردید تا مسئولین این واحدها جهت دلجویی از مدیر مدرسه و بررسی و پیگیری ویژه به شهرستان رومشکان عزیمت نمایند.

وی افزود: پس از تکمیل گزارش حادثه و جمع آوری اسناد و مدارک، موضوع از طریق مراجع قضایی و حقوقی تا احقاق کامل حقوق فرهنگی مضروب و آسیب دیده و اعاده حیثیت ایشان و جامعه فرهنگی را دنبال خواهیم کرد و مجازات فرد خاطی را به طور قاطع پیگیری خواهیم نمود.

لازم به توضیح است با توجه به وقوع این رویداد تاسف بار در روز پنج‌شنبه سوم خردادماه، واحد حقوقی اداره آموزش و پرورش شهرستان رومشکان بلافاصله در روز شنبه 5خرداد، موضوع را از طریق مراجع قضایی و انتظامی شهرستان پیگیری نموده که پرونده فرد خاطی مفتوح بوده و این پرونده در مراجع انتظامی و قضایی در حال رسیدگی است.

 

  

  

  

به اشتراک بگذارید :