تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ ۱۲:۰۳:۱۲
کد مطلب:  645031
مدیرکل آموزش و پرورش استان
فلسطین نماد مظلومیت و اسرائیل و ایادی استکبار نماد ستمگری هستند / مهمترین پیام دین ما ظلم ستیزی است

نخعی در راهپیمایی روز جهانی قدس با بیان اینکه روز قدس جلوه گر ایمان جامعه اسلامی و فلسطین نماد مظلومیت است گفت : اسرائیل و ایادی استکبار نماد ستمگری وظلم در جهان هستند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان  علیرضا نخعی با اشاره به  تدبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روزجهانی قدس افزود: ماه رمضان ماه خودسازی و عبادتهای خالصانه و  ظلم ستیزی نیز بخشی از عبادت است.

وی اظهار داشت: همه مسلمانان با شرکت و حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس  اتحاد و همبستگی خود را به اثبات رساندند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد : تفاوت روز قدس امسال نسبت به سالهای گذشته در آن است که خوی ستم گری استکبار و زورگویی آمریکا بیش از پیش برای مردم و جهانیان نمایان گشته است.

نخعی با بیان اینکه آمریکا با زورگویی و عهد شکنی در مقابل ملت صلح طلب ایران اسلامی سر به تهدید، تحریم و فشار برآورده است تصریح کرد :  این در حالی است که ملت ما به همه دنیا ثابت کرده که اهل مدارا، گفتگو، صلح و وفای به عهد است و این رفتار و عهد شکنی  نشان بارزی از ظلم و زورگویی استکبار جهانی در مقابل ملت های آزاده دنیاست.

وی ادامه داد: امروزه ماهیت آمریکا و اسرائیل و دنیای استکبار برای جهانیان ثابت شده است .

نخعی خاطر نشان کرد: ما و تمام دنیا شاهد کشتار بیرحمانه ملت مظلوم فلسطین هستیم؛ مردم مظلوم غزه که با شرکت درراهپیمایی صلح آمیز و مسالمت‌آمیز ،مورد آماج گلوله های سربازان رژیم صهیونیستی قرار گرفته و به خاک و خون کشیده می شوند،در این راستا  همه مسلمانان آگاه وبا بصریت  با شرکت در راهپیمایی  روز جهانی  قدس انزجار خود را از این گونه وحشی گری ها . اعلام می کنند .

 

به اشتراک بگذارید :