تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ ۱۲:۳۷:۰۵
کد مطلب:  645034
مدیر مضروب مدرسه روستایی رومشگان:
از پیگیری شایسته اداره کل آموزش و پرورش لرستان رضایت کامل دارم

صبح امروز تیمی از روسای حقوقی، حراست و ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش لرستان با حضور در منزل پرویز بازوند ضمن دلجویی از مدیر مضروب، پیگیر پرونده هتاکی به ساحت مقام معلم شدند .


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، پرویز بازوند مدیر مدرسه بعثت رومشگان گفت: موضوع ضرب و شتم اینجانب توسط اولیا یکی از دانش آموزان که پنجشنبه 3خرداد در مدرسه بعثت اتفاق افتاده را در آن تاریخ به اطلاع اداره آموزش و پرورش شهرستان رومشگان رساندم و واحد حقوقی آموزش و پرورش شهرستان رومشگان نیز در روز شنبه 5خرداد پیگیری قضایی موضوع را به مراجع قضایی این شهرستان گزارش دادند.
وی با بیان اینکه در این مدت منتظر پاسخ قاطع قضایی به قضیه ضرب و شتم خود بوده ام گفت: عصر دیروز از طریق پیامک به یکی از کانال های فضای مجازی خواستار رسیدگی قاطع قضایی و ورود اداره کل آموزش و پرورش لرستان به این موضوع شدم که پس از چند ساعت آقای زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در تماس تلفنی با بنده با بیان پیگیری های قضایی و انتظامی صورت گرفته ، قول دادند که موضوع را با قاطعیت تا حصول نتیجه دنبال کنند.
بازوند ادامه داد: صبح امروز تیمی از روسای حقوقی، حراست و ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش لرستان به منزل اینجانب آمده و بنده نیز مدارک و مستندات لازم جهت پیگیری ویژه به این پرونده را در اختیار عزیزان قرار دادم .
وی حفظ شان و کرامت مقام معلم به دلیل رسالت خطیر این قشر در جامعه را بسیار مهم و ضروری برشمرد و گفت: از پیگیری های ۲۴ ساعت گذشته اداره کل آموزش و پرورش لرستان پس از اطلاع از موضوع رضایت کامل دارم و ضمن تشکر از مدیرکل آموزش و پرورش استان انتظار دارم که این پرونده را از طریق مراجع قضایی و انتظامی شهرستان و استان تا حصول نتیجه دنبال کنند.
گفتنی است روز گذشته مدیرکل آموزش و پرورش لرستان پس از اطلاع از موضوع با تماس با فرماندار و رییس دادگستری شهرستان رومشگان، حفظ شان و کرامت معلمان را اولین اصل سازمانی و وظیفه انسانی و قانونی دستگاه برشمرد و از مسئولین ذیربط خواستار پیگیری سریع قضایی شد.

  

به اشتراک بگذارید :