تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ ۱۴:۱۰:۱۷
کد مطلب:  645045
فرهنگیان و دانش‌آموزان کرمانشاهی در روز قدس حماسه آفریدند:
نمایش اقتدار فرهنگ مقاومت در برابر اشغالگری

فرهنگیان و دانش‌آموزان کرمانشاهی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با شرکت در راهپیمایی روز قدس، خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی نشان دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه این مراسم حوالی ساعت 11 صبح از میدان آیت‌الله کاشانی به سمت مسجد جامع کرمانشاه آغاز شد و فرهنگیان و دانش آموزان کرمانشاهی در صفوف فشرده ای همگام با سایر اقشار مردم، همدلی خویش را برای مبارزه با استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشتند.

این روزه‌داران کرمانشاهی با حمل پلاکاردهایی گوناگون در حمایت از فلسطینیان آواره از سرزمین تاریخی شان، علیه غاصبان و دشمنان بشریت، شعارهایی از این دست سردادند و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند: «فلسطین، فلسطین حمایت می کنیم»، «ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده»، «روز قدس روز بیداری اسلامی است»، «قیام کن مسلمان! جهاد کن مسلمان! بیت المقدس را آزاد کن مسلمان!» و «اسراییل مرگت باد، آمریکا ننگت باد»

حضور مدیر کل، معاونان، رؤسای اداراتِ زیر مجموعه و کارشناسان اداره کل و نواحی سه گانه آموزش و پرورش کرمانشاه در کنار دانش آموزان  به این مراسم، شکوه ویژه ای بخشیده بود. این راهپیماییِ با شکوه، با قرائت بیانیه ای پایان یافت.

به اشتراک بگذارید :