تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۰۵:۴۸:۳۵
کد مطلب:  645416
فعالیت میز خدمت در آموزش و پرورش هرمزگان/ تشکیل شورای راهبری توسعه مدیریت

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: میز خدمت مستقر در اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از تاریخ دوازدهم خرداد ماه امسال جهت خدمات رسانی مطلوب تر به ارباب رجوع شروع به کار کرده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ، مرتضی رئیسی حسنلنگی افزود: میز خدمت در آموزش و پرورش برای حقوق شهروندی، کاهش مراجعات مردم به ادارات آموزش و پرورش وجلوگیری از اتلاف وقت و هزینه راه اندازی شده است.

وی ادامه داد:  توجه به راه‌اندازی امور و تکریم مراجعه کنندگان می‌تواند جلوه‌ای از رسیدن به حقوق شهروندی را در جامعه نشان دهد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان همچنین گفت: با راه اندازی میز خدمت در اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان هر روز یکی از معاونین مدیر کل جهت پاسخگویی مطلوب به ارباب رجوع در محل میز خدمت حضور دارند.

به گفته رییسی حسنلنگی: تکریم شایسته مراجعه کنندگان درآموزش و پرورش یک اصل راهبردی است و باید سرلوحه کار مجموعه مدیران باشد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان همچنین از تشکیل شورای راهبری توسعه مدیریت در اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان خبر داد و گفت: در اجرای تصویب نامه شورای عالی اداری و به منظور طراحی ساز و کار های مناسب برای اجرایی نمودن سیاست های کلی نظام اداری ، ابلاغی مقام معظم رهبری ، کار گروه توسعه مدیریت در استان تشکیل شد.

رئیسی حسنلنگی افزود: به منظور جلوگیری از موازی کاری در استان ، پنج کمیته تخصصی با عناوین مختلف تشکیل گردیده که در طول سال تشکیل جلسه می دهند و هر سه ماه یک بار گزارش عملکرد جلسات به دبیر خانه شورای راهبری توسعه مدیریت مستقر در اداره کل امور اد اری و تشکیلات وزارت متبوع ارسال می گردد.

وی ادامه داد : تمامی کمیته ها و کارگروه های قبلی ( کمیته برنامه ریزی و ...) از زمان تشکیل شورای راهبری توسعه مدیریت منحل گردیده است .

به اشتراک بگذارید :