تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۰۶:۰۷:۲۶
کد مطلب:  645437
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش خوزستان:
رایگان شدن ثبت نام فرزندان فرهنگیان در راستای ارائه خدمات بهتر به فرهنگیان است

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تصمیم گرفتند برای ایجاد انگیزه و ارائه خدمات بهتر به فرهنگیان، ثبت نام فرزندان آنها در مدارس خاص رایگان باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، موسی شیخی صبح امروز 19 خردادماه 97 در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تصمیم گرفتند برای ایجاد انگیزه، تشویق فرهنگیان و ارائه خدمات بهتر به آنها ثبت نام فرزندان فرهنگیان در مدارس خاص خوزستان نظیر شاهد، استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و هیئت امنایی رایگان باشد.

 

وی با اشاره به اینکه این دستور العمل فقط به مدارس دولتی اختصاص دارد و مدارس غیر انتفاعی را شامل نمی شود، گفت: بر اساس دستور العمل ثبت نام، فرهنگیان خوزستانی از پرداخت هزینه های جاری تحصیل فرزندانشان در مدارس دولتی معاف هستند.

 

شیخی همچنین یادآور شد:  رایگان شدن ثبت نام فرزندان فرهنگیان در مدارس خاص خوزستان  تصمیمی است که توسط  مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گرفته شده است و  این تصمیم در قالب یک دستور العمل طی سالهای اخیر  در استان اجرا شده است.

 

 

به اشتراک بگذارید :