تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۰۶:۰۸:۴۳
کد مطلب:  645442
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان:
دستور مدیرکل آموزش و پرورش در رایگان شدن ثبت نام فرزندان فرهنگی برای حفظ منزلت معلم است

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدارس شاهد، استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و هیئت امنایی بر اساس تصمیم مدیرکل آموزش و پرورش از فرزندان فرهنگی وجهی دریافت نمی کنند و این کار در راستای حفظ منزلت معلم انجام شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، حرج چلداوی صبح امروز 19 خردادماه 97 در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به رایگان بودن ثبت نام فرزندان فرهنگیان در مدارس خاص خوزستان نظیر مدارس شاهد، استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و هیئت امنایی گفت: این تصمیم مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در راستای تکریم مقام معلم در استان است.

 

وی در عین حال تکریم مقام معلم را از وظایف اصلی آحاد مختلف در جامعه عنوان کرد و گفت: رعایت شان، منزلت و جایگاه معلم یک مسئولیت اجتماعی است که اقشار مختلف مردمی باید به آن توجه کنند.

 

چلداوی با تاکید بر اینکه باید برای معلمان تسهیلات رفاهی و  درمانی فراهم شود  و به وضعیت معیشتی آنها رسیدگی شود، اضافه کرد:  در شرایط فعلی لازم است تا توجه به معلمان افزایش پیدا کند.

 

وی اقدام مدیرکل آموزش و پرورش آموزش و پرورش خوزستان در رایگان کردن ثبت نام فرزندان فرهنگیان در استان خوزستان را در راستای توجه بیشتر به همکاران فرهنگی عنوان کرد و گفت: این امر سبب می شود که معلمان ما که خودشان در این مدارس خاص معلم فرزندان استان خوزستان هستند، با دلگرمی و انگیزه بیشتر به امر آموزش و پرورش دانش آموزان بپردازند.

 

به اشتراک بگذارید :