تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۰۶:۱۳:۰۳
کد مطلب:  645446
معاون پرورشی، فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان:
رایگان شدن ثبت نام فرزندان فرهنگیان اقدامی برای تکریم فرهنگیان خوزستانی

معاون پرورشی، فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: تصمیم مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان برای رایگان شدن ثبت نام فرزندان فرهنگیان در خوزستان اقدامی در راستای تکریم هر چه بیشتر فرهنگیان در این استان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی دهکردی صبح امروز شنبه 19 خردادماه 97 در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی، تصمیم مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان مبنی بر رایگان کردن ثبت نام فرزندان فرهنگیان در مدارس شاهد، استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و هیئت امنایی را احترام به همکاران فرهنگی در خوزستان عنوان کرد و گفت: بر اساس دستور مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان همکاران فرهنگی  برای سال تحصیلی آینده نیز از پرداخت شهریه برای ثبت نام فرزندان خود در مدارس خاص معاف شدند که  این امر اقدام مبارکی است و در سالهای قبل نیز وجود داشته است.

 

وی با بیان اینکه تمام سازمان ها  به کارمندان خود تسهیلات ارائه می دهند ،گفت:  مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان نیز در همین راستا، ثبت نام فرزندان فرهنگیان در مدارس خاص نظیر شاهد، استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و هیئت امنایی را رایگان اعلام کرد .

 

رفیعی پرداخت شهریه توسط فرهنگیان برای تحصیل فرزندانشان را صحیح ندانست و تصریح کرد: این اقدام مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان چند سالی است که در استان اجرا می شود و نتایج مثبتی را در ایجاد انگیزه به فرهنگیان خوزستانی به همراه داشته است.

 

معاون پرورشی، فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر اینکه مدیران مدارس نیز باید رضایت همکاران فرهنگی را در اولویت قرار دهند ، خاطر نشان کرد: امیدواریم این کار مقدمه ای برای برداشتن گام های بعدی در راستای رفاه هر چه بیشتر فرهنگیان استان خوزستان و ارائه تسهیلات بیشتر به آنها متناسب با امکانات موجود در آموزش و پرورش باشد.

به اشتراک بگذارید :