تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۰۸:۴۵:۴۸
کد مطلب:  645662
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی:
بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان به میزبانی شهر اراک برگزار می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی از برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز به میزبانی شهر اراک در خردادماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، « شهریار فولادوند » با اعلام این خبر افزود: بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی به منظور تجلیل از مشارکت خیرین نیک اندیش استان در روز 5 شنبه 31 خردادماه به میزبانی شهر اراک در محل فرهنگسرای شهر برگزار خواهد شد.

وی گفت: بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با رویکرد گرامیداشت بیستمین سالگرد تأسیس مجامع خیرین مدرسه ساز کشور و با رویش نیک اندیشان جوان برگزار می شود.

فولادوند با اشاره به بخش های مختلف این جشنواره گفت: در حاشیه برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی، نمایشگاهی با مشارکت بخش های مختلف به منظور ارائه دستاوردهای آموزش و پرورش در زمینه جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز از 28 خرداد ماه به مدت 3 روز، جهت بازدید عموم در محل دبیرستان صمصامیه بیات شهر اراک به عنوان اولین و قدیمی ترین مدرسه شهر اراک برپا می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود با اتمام برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی در سطح مناطق پانزدهگانه آموزشی استان، با جذب مشارکت های خیرین بخشی از نیازهای آموزشی استان در بعد فضاهای آموزشی طی سالیان آینده مرتفع شود.

 وی تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 54 باب آموزشگاه در سطح استان مرکزی در دست احداث می باشد که هزینه بخشی از این آموزشگاه ها تماما توسط خیرین مدرسه ساز تقبل شده است و بخشی دیگر با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس احداث خواهند شد.

گفتنی است بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس و مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :