تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۰۹:۱۸:۵۵
کد مطلب:  645706
معاون سوادآموزی فارس در جلسه ستاد امتحانات سوادآموزی منطقه ارژن تأکید کرد:
لزوم ایجاد مرکز یادگیری محلی در منطقه ارژن

معاون سوادآموزی فارس گفت : حوزه سوادآموزی از جمله حوزه هایی است که به دلیل برون سپاری نیازمند کنترل و نظارت بیشتری است، پس لازم است حراست و بازرسی بر همه فعالیتها و برنامه های این حوزه نظارت کامل و مستمر داشته باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عیسی ملک پور در جلسه ستاد امتحانات سوادآموزی آموزش و پرورش منطقه ارژن ، ضمن تشریح وظایف اعضای ستاد امتحانات گفت:سوادآموزی مایه افتخار آموزش و پرورش است و باید به این امر مهم اهتمام و توجه بیشتری شود و در راستای کیفیت بخشی بیش از پیش در این زمینه گام برداشت .

وی افزود : شورای پشتیبانی،گروه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سوادآموزی به عنوان عناصر و اهرمهای مهم و تأثیرگذار در پیشبرد اهداف و برنامه های سوادآموزی هستند که اگر به این سه مقوله توجه جدی شود و سطح فعالیت آنها گسترش یابد، قطعا شاهد رشد کمی و کیفی برنامه ها و فعالیت ها خواهیم بود.

معاون سوادآموزی گفت:حوزه سوادآموزی از جمله حوزه هایی است که به دلیل برون سپاری نیازمند کنترل و نظارت بیشتری است، پس لازم است حراست و بازرسی بر همه فعالیتها و برنامه های این حوزه نظارت کامل و مستمر داشته باشند.

وی افزود امتحانات باید با رعایت مقررات و در کمال صحت و سلامت و طبق آیین نامه برگزار گردد تا هم حقی از کسی ضایع نشود و هم  اعتبارات به صورت واقعی هزینه شود و از اتلاف و هدر رفت آن جلوگیری گردد.

ملک پور یکی از مباحث مهم در سوادآموزی را بحث مراکز یادگیری محلی و نقش آن در تعمیق و توسعه آموزش ها و فعالیت ها عنوان کرد و گفت:از آنجایی که در این مراکز علاوه بر آموزش سواد،سایر مهارتهای زندگی نیز آموزش داده می شود و نیز باتوجه به پتانسیل موجود در منطقه ارژن ،تأسیس حداقل یک مرکز یادگیری محلی در این منطقه ضروری است.

به اشتراک بگذارید :