تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۰۹:۱۶:۱۷
کد مطلب:  645707
بازدید نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از مدارس ناحیه 2

نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان از مدارس شهید قاضی طباطبایی ، شهید آخری و جلال آل احمد ناحیه 2 بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، محمد فیضی با حضور در مدارس ناحیه و دیدار با دانش آموزان و معلمان، ضمن بیان اهمیت کسب علم و دانش بر لزوم تلاش جهت پیشرفت و توسعه علمی و فرهنگی شهرستان و توجه به پرورش اعتقادات اسلامی و آموزه های دینی در بستر آموزش و پرورش به عنوان تاثیر گذارترین نهاد اجتماعی در کنار خانواده تاکید کرد.

فیضی با ارائه گزارشی از اقدامات انجام یافته در مجلس بویژه درکمسیون آموزشی وفرهنگی ، نسبت به پیگیری مشکلات و امکانات مورد نیاز مدارس و همچنین طرح ها وپروژه های نیمه تمام ناحیه دو  قول  مساعد داد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز ضمن تشکر از مساعدت و حمایت‌های همه‌جانبه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، ابراز داشت: امیدوارم نمایندگان محترم در بررسی و تصویب قوانین، خواسته‌ها و دغدغه‌های آموزش و پرورش استان را مورد توجه قرار داده  و در راستای  تامین زیر ساخت فضاهای آموزشی ،پرورشی وورزشی گام‌های اساسی بردارند.

احمد ناصری از تلاش های دلسوزانه کلیه عوامل اجرایی و معلمان مدارس ناحیه 2 تقدیر و تشکر نمود و گفت: فرهنگیان از اقشار بی ادعای جامعه می باشند که نجابت آنها زبانزد دیگر اقشار می باشد وهدایت و پرورش نیروهای زبده و توانمند انسانی را برعهده دارند .

جاهد شعاع مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 نیز در خصوص طرح تحول بنیادین در نظام آموزشی و برنامه های در حال اجرا در سطح مدارس در راستای طرح تحول شامل تحول در برنامه های آموزشی ، تغییر در محتوای کتب درسی و روشهای تدریس ، ارتقاء سطح مهارت حرفه ای معلمان و هوشمندسازی مدارس مطالبی را ارائه داد.

 

به اشتراک بگذارید :