تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۰۳:۱۸:۵۷
کد مطلب:  645832
رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش کردستان:
ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان در اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان تشکیل شد

رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش کردستان گفت: به منظور نظارت بر فرایند ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 98-97 ستاد ثبت نام دانش آموزان استان به ریاست مدیر کل آموزش و پرورش تشکیل شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، محمدرضا وینسفهان رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش و دبیر ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان استان با اعلام این خبر گفت: هدف از تشکیل و فعالیت این ستاد نظارت بر روند ثبت نام دانش آموزان مطابق آیین نامه اجرایی مدارس و آیین نامه های آموزشی مصوب مربوط به هریک از دوره های تحصیلی و همچنین جلب رضایت خاطر دانش آموزان عزیز و والدین محترم آنان است.

وی با اشاره به زمان آغاز ثبت نام دانش آموزان گفت : ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد ما 97 آغاز شده است و ثبت نام سایر دانش آموزان نیز بعد از اتمام امتحانات نوبت خرداد ماه در سطح مدارس استان شروع خواهد شد .

دبیر ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان استان با تاکید بر ضرورت ثبت نام در مهلت اعلام شده اظهار داشت : در اجرای مفاد شیوه نامه ثبت نام, شهرستانها و مناطق ترتیبی اتخاذ نمایند که کلیه واجدین شرایط ثبت نام تا تاریخ 97/5/31 در مدارس ثبت نام کرده باشند.

رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات استان گفت : همچنین ثبت نام در مدارس غیر دولتی و مدارس خاص نیز تابع شرایط ویژه این گونه مدارس می باشد.

وینسفهان ادامه داد: به منظور برنامه ریزی دقیق، سازماندهی و نظارت بر امورثبت نام دانش آموزان، ضروریست موضوع در کمیته ثبت نام و برنامه ریزی شهرستان ها و مناطق طرح و اقدامات و تمهیدات مقتضی معمول گردد.

اعضای ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان استان کردستان 

شماره تماس ستاد ثبت نام 

به اشتراک بگذارید :