تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۰۵:۱۷:۵۴
کد مطلب:  645966
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری خبرداد:
فعالیت مجدد کانون پدران و مادران دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری در سال ۹۷

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری از فعالیت مجدد کانون پدران و مادران دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان در سال ۹۷خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری، حسن صمدزاده در ششمین نشست کادر و شورای معاونین اتحادیه ضمن بیان آغاز به کار فعالیت کانون پدران و مادران اتحادیه در سال ۹۷ ،اظهار داشت: حضور والدین و حمایت آنها از فعالیت فرزندان خود  همواره مورد تاکید صاحب نظران تعلیم و تربیت بوده که این مهم در اتحادیه در قالب کانون پدران و مادران شکل اجرایی به خود گرفته است.

صمدزاده افزود: هدف از راه اندازی مجدد این کانون، ارتباط بیشتر با اولیا، ارتقاء روش های تربیتی و همراه شدن اولیا در اجرای این روش ها، تشکیل مجموعه ای برای کمک اولیا به یکدیگر برای افزایش مهارتهای تربیتی و روانشناسی می باشد.

وی با بیان اینکه کانون  پدران و مادران در گذشته به مدت 3 سال فعالیت داشت، خاطرنشان کرد:  سری جدید این کانون را با شکل و محتوای غنی و جدید با حضور 500نفر از پدران و مادران اجرا می نماییم و همزمان دو کارگروه در سطح واحد خواهران و برادران در حال بررسی و پیگیری این مهم می باشد.

گفتنی است جلسات کادر و شورای معاونین اتحادیه استان هر هفته روز های دوشنبه در محل دفتر مسئول محترم استان برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :