تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۰۶:۴۲:۴۱
کد مطلب:  646077
مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری خبرداد:
ارزشیابی از اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان(نماد) در استان چهارمحال وبختیاری توسط بازرسین کشوری

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری از ارزشیابی از اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان (نماد) در استان توسط بازرسین کشوری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری ، بهروز امیدی ضمن اعلام این خبراظهار داشت:  طرح نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان (نماد) با هدف استفاده حداکثری از توان و ظرفیت علمی، خدماتی، حمایتی، اجرایی، نظارتی و تأمینی دستگاه های مختلف شکل گرفته و در راستای تحقق پیشگیری های رشد مدار و تکامل یکپارچه دانش آموزان در مدارس منتخب طرح نماد در استان در سال تحصیلی 97-96 اجرا شد.

امیدی ضمن تقدیر و تشکر از همه دستگاه ها و نهاد های عضو ائتلاف نماد، افزود: نتیجه ارزیابی استان که توسط جناب آقای دکتر اکبری عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران ازطراحان اصلی طرح نماد و تیم همراه ایشان انجام پذیرفت بسیار مطلوب گزارش شد.

 وی بیان کرد: بنا بر گزارش تیم بازرسی؛ در استان علاوه بر وحدت رویه و انسجام مناسب در راستای اهداف و اجرای طرح، نمود ابتکار و خلاقیت در استفاده از ظرفیت دستگاه های مختلف، جلب مشارکت حداکثری و هماهنگی مطلوب با دیگر سازمان ها و نهادها، تولید محتوای خلاقانه در مبحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی با رویکرد بازی درمانی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی موثر و سازنده و ... از دیگر فعالیت های برجسته و قابل تقدیر این استان  می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری خاطرنشان کرد: طرح نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان (نماد)در سال تحصیلی 97-96 برای یکهزار و894 دانش آموز دختر وپسر در مدارس ناحیه 1شهرکرد و منطقه لاران برگزارشد.

به اشتراک بگذارید :