تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۰۷:۵۰:۲۴
کد مطلب:  646156
معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی:
پژوهش سرای دانش آموزی شهید اسدی ساوه موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی از کسب عنوان رتبه برتر کشور توسط پژوهش سرای دانش آموزان شهید اسدی ساوه بر اساس ارزیابی های وزارت آموزش و پرورش در سال 1396 خبر داد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، مجتبی حیدری با بیان این مطلب افزود: پژوهش سراهای دانش آموزی شهید اسدی شهرستان ساوه، در سال 1396 به عنوان « پژوهش سرای برتر وزارت آموزش و پرورش» انتخاب شد.

وی اظهار داشت:  رشد و توسعه علمی و فرهنگی هر جامعه ، مستلزم برنامه ریزی دقیق، مدیریت هوشمند و هدف گذاری مناسب و مرهون تلاش و پشتکار فرهیختگان و مدیران دانشور ، به ویژه در حوزه تعلیم و تربیت است .

حیدری افزود: یکی از رسالت های  آموزش و پرورش ارائه فرصت های برابر برای دانش آموزان است که ضمن شناسایی استعدادها و توانمندی های خود، به این توانمندی ها باور و اعتماد داشته و در نهایت در جهت شکوفایی و رشد توانمندی هایشان تلاش کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: پژوهش سراهای دانش آموزی به عنوان کانون تأمین بسترهای رشد و هدایت استعدادها و پرورش خلاقیت های فردی و گروهی دانش آموزان نقش به سزایی در تقویت و تعمیق روحیه خودباوری در دانش آموزان دارد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از اهداف مهم پژوهش سراها ترویج فرهنگ مطالعه، تحقیق و پژوهش در بین دانش آموزان است و پژوهش سراهای دانش آموزش استان مرکزی توانسته اند در این راستا گام های مهم و اساسی بردارند.

به اشتراک بگذارید :