تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۰۹:۴۸:۰۶
کد مطلب:  646270
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس در جمع مدیران منتخب مدارس شیراز خبر داد:
ثبت نام سنجش و پذیرش دانش آموزان برای پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول استعدادهای درخشان آغاز شد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: ثبت نام سنجش و پذیرش دانش آموزان برای پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول استعدادهای درخشان از 19 خرداد ماه آغاز شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، فرهاد اسماعیلی در جلسه هم اندیشی مدیران مدارس نواحی چهارگانه شیراز در زمینه  ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی جدید ، گفت: روند ثبت نام سنجش و پذیرش دانش آموزان برای پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی 98-97  نیز از روز شنبه 19 خرداد ماه، از طریق سامانه   http://hoosh.medu.ir  آغاز و تا 23 خرداد ادامه خواهد داشت .

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس نیز گفت:با مشخص شدن وضعیت هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم ،ثبت نام در مقطع دوم متوسطه آغاز خواهد شد و ثبت نام دانش آوزان در دوره اول متوسطه نیز با اعلام جدول زمانی توسط وزارت متبوع ،آغاز خواهد شد.

فرهاد اسماعیلی گفت: زمان اجرای این سنجش را 5 مرداد ماه  و اطلاع رسانی نتایج آنرا در نیمه دوم شهریور اعلام کرد و افزود: با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان  و استقبال زیاد والدین ، لازم است دانش آموزان شرکت کننده در این سنجش نیز همانند سایر دانش آموزان ، نسبت به ثبت نام در مدارس عادی اقدام نمایند تادر صورت عدم موفقیت در این آزمون ،از ثبت نام باز نمانند.

به اشتراک بگذارید :