تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۰۹:۵۲:۱۰
کد مطلب:  646275
دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش فارس خبر داد:
آغازطرح اسکان تابستانه فرهنگیان در فارس از هفته آخر خرداد

دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش فارس از آغاز طرح اسکان تابستانه فرهنگیان ،از هفته آخر خرداد ماه در فارس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، خدابخش شهبازی با بیان اینکه ستاد اسکان موقت فرهنگیان در تابستان از هفته آخر خرداد ماه در استان فارس آغاز به فعالیت خواهد کرد، گفت: در تمام شهرستان‌های استان فارس پایگاه پذیرش فرهنگیان مستقر می‌شود و در شیراز نیز 2 پایگاه برای این موضوع در نشر گرفته شده است.

دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش فارس ،با بیان اینکه" براساس تصمیم ستاد اسکان، پایگاه‌های پذیرش مسافران در کنار خیابان، محل‌های پر رفت‌وآمد و نزدیک به ورودی‌های شهر مستقر می‌شود" افزود: یکی از پایگاه‌های اسکان تابستانه فرهنگیان در شیراز، در مدرسه اختر معدل واقع در بلوار مدرس و دیگری نیز در هنرستان دارالفنون در بلوار امیرکبیر راه‌اندازی می‌شود.

شهبازی با بیان اینکه همه نواحی آموزش و پرورش شیراز آمادگی لازم برای اسکان فرهنگیان را دارند، گفت: با توجه به اینکه در ایام تابستان برخی مدارس در دست تعمیرند و یا اینکه برنامه‌های جانبی برای دانش‌آموزان تدارک دیده‌اند ، مدارسی که می‌توانند در طرح اسکان مشارکت داشته باشند ،طی هفته جاری تعیین خواهند شد.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد: تابستان سال گذشته در مجموع 55 پایگاه پذیرش اسکان موقت فرهنگیان در شهرستان‌های استان فارس راه‌اندازی شد و 220 مدرسه در قالب 1600 کلاس درس در طرح اسکان مشارکت داشته‌اند.

شهبازی با اشاره به اسکان  449 هزار و 694 نفرروز در مدارس فارس در ایام تابستان سال گذشته، عنوان کرد: در تابستان سال گذشته در مجموع 149 هزار و 898 نفر در قالب 41 هزار و 813 خانوار در مدارس فارس اسکان یافتند.

به اشتراک بگذارید :