تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۴:۳۱:۵۹
کد مطلب:  646476
برای اولین بار در استان صورت گرفت
انعقاد تفاهم‌نامه بین اداره‌کل آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری استان همدان

در راستای همکاری متقابل برای گسترش نوآوری و بروز خلاقیت های فناورانه برای اولین بار تفاهم نامه ای بین اداره کل آموزش و پرورش استان همدان و پارک علم و فناوری استان منعقد شد.

 

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود، مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به تأکید سند تحول بنیادین بر افزایش تعامل با مراکز و موسسات علمی، پژوهشی و فناوری، اظهار کرد: همکاری متقابل و ترغیب قشر عظیم دانش‌آموزان به نوآوری و خلاقیت و بهره‌گیری از توان پارک و علم فناوری در جهت پرورش و هدایت ایده های دانش آموزان و هنرجویان و معلمین از اهداف آموزش و پرورش است.

  کزازی، رییس پارک علم و فناوری استان نیز گفت: ارائه خدمات فناوری از قبیل نظارت، مشاوره طرح ها و فعالیت های نوآورانه، هدایت ایده ها و ثبت اختراع، برگزاری فن‌بازار و برگزاری دوره های دانش آموزی برای تقویت فرهنگ تولید و کارآفرینی از سیاست های پارک علم و فناوری استان است.

   گفتنی است ترویج و توسعه فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان از طریق فرهنگ‌سازی ایده پردازی و ترغیب قشر عظیم دانش آموزان به نوآوری و خلاقیت از اهداف مهم این تفاهم نامه است.

به اشتراک بگذارید :