تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۹:۲۰:۰۰
کد مطلب:  646495
رئیس اداره پشتیبانی و تدارکات:
لزوم برنامه ریزی در تجهیز و تعمیر مدارس

اداره پشتیبانی برای تجهیز مدارس در سال تحصیلی 98-97 اقدامات و برنامه ریزی هایی را در دست اقدام دارد. و از تلاش همکاران برای رسیدن به اهداف پیشرو تشکر و قدر دانی کردند. . وی اضافه کرد با توجه به لزوم برنامه ریزی در تجهیز و تعمیر مدارس اکیپهای مختلف برای بازدید از مدارس و ادارات اعزام شده اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرزمعاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش : جلسه کارگروه تجهیز اداره پشتیبانی با حضور اعضا برگزار گردید.

علی شیخعلی رئیس اداره پشتیبانی و تدارکات اعلام داشت : اداره پشتیبانی برای تجهیز مدارس در سال تحصیلی 98-97 اقدامات و برنامه ریزی هایی را  در دست اقدام دارد. و از تلاش همکاران برای رسیدن به اهداف پیشرو تشکر و قدر دانی کردند.  . وی اضافه کرد با توجه به لزوم برنامه ریزی در تجهیز و تعمیر مدارس اکیپهای مختلف برای بازدید از مدارس و ادارات اعزام شده اند که ارزیابی ها بطور کامل و دقیق انجام شود تا بودجه های اختصاص یافته در محلهای ضروری و مورد نیاز هزینه گردد.

شیخعلی گفت: کارگروه های که به نواحی و ادارات اعزام میشوند  با توجه به اولویت های منطقه ای و نیازهای اضطراری هر منطقه،تصمیم گیری و نتایج حاصله را برای بهبود و پیشرفت به این اداره گزارش و تمامی سعی و تلاش ما این است تجهیز مدارس در اولویت اصلی قرار گیرد تا بتوانیم سال جدید تحصیلی  با نشاطی را با تجهیز کردن مدارس  برای دانش آموزان عزیز داشته باشیم .

به اشتراک بگذارید :