تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۷:۴۴:۱۹
کد مطلب:  646715
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
پایان پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد / ثبت نام 3 هزار و 885 نفر در سامانه سجا برای ورود به پایه اول

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد که از اول خردادماه آغاز شده بود، روز جمعه 18 خردادماه 97 به پایان رسید و 3 هزار و 885 نفر برای ورود به پایه اول این مدارس در سامانه سجا پیش ثبت نام انجام دادند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده پیش از ظهر امروز دوشنبه 21 خردادماه 97 در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان با اعلام این خبر افزود: از 3 هزار و 885 ثبت نام شده در سامانه سجا برای ورود به پایه اول دبستان مدارس شاهد، 2 هزار و 70 نفر پذیرفته می شوند.

 

وی افزود: 36 مدرسه شاهد ابتدایی در سطح استان خوزستان وجود دارد که پذیرفته شدگان پایه اول دبستان در این مدارس تحصیل می کنند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خاطر نشان کرد: نتیجه نهایی پذیرش دانش آموزان پایه اول در مدارس شاهد، در فاصله زمانی 18 تا 25 تیرماه از طریق پیامک به اطلاع خانواده ها می رسد.

 

تقی زاده همچنین گفت: ثبت نام از دانش آموزان برای تحصیل در پایه های میانی،  از اول تا دهم مردادماه 97 با مراجعه حضوری به مدارس شاهد به شرط داشتن ظرفیت و رعایت شرایط مدارس شاهد امکان پذیر است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان یادآور شد: پیش ثبت نام دوره اول متوسطه از یکم  تا  14 تیرماه و پیش ثبت نام دوره متوسطه دوم از 10  تا  24 تیرماه از طریق سامانه سجا انجام می شود.

به اشتراک بگذارید :