تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۱۰:۴۲:۳۰
کد مطلب:  646873
کسب رتبه عالی کشوری
توسط گروه های آموزشی امور اداری و کامپیوتر شهر تهران

گروه های آموزشی امور اداری و کامپیوتر شهر تهران توانستند با تلاش و جدیت و برنامه ریزی هدفمند در جهت اجرای دقیق استقرار نظام جدید در پایه یازدهم و مدیریت کارآمد فعالیت هنرآموزان، رتبه اول را در بین گروه های آموزشی سراسر کشور به خود اختصاص دهند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران به نقل از دبیرخانه های کشوری امور اداری و کامپیوتر، گروه های آموزشی امور اداری و کامپیوتر شهر تهران توانستند با تلاش و جدیت و برنامه ریزی هدفمند در جهت اجرای دقیق استقرار نظام جدید در پایه یازدهم و مدیریت کارآمد فعالیت هنرآموزان، رتبه اول را در بین گروه های آموزشی سراسر کشور به خود اختصاص دهند. ازآنجایی که استقرار پایه های دهم و یازدهم با توجه به تغییر محتوای آموزشی و رویکرد آموزشی چالش هایی را در فرآیند تدریس بوجود آورده است، اعضای گروه های آموزشی امور اداری و کامپیوتر با تلاش وافر سعی نمودند با مدیریت این چالش ها شرایطی را فراهم نمایند که تدریس با کمترین اشکال و مفیدترین روش صورت پذیرد. نتیجه این حرکت داهیانه کسب رتبه اول کشوری است.

معاون آموزش متوسطه شهر تهران ضمن تقدیر از اعضای گروه های آموزشی فوق الذکر در اداره کل و سرگروه های مناطق اذعان داشت که گروه های آموزشی شهر تهران قطعا با برقراری تعامل سازنده با سرگروه های مناطق و به کارگیری هنرآموزان خلاق و با انگیزه توانسته است این حرکت  ارزشمند را به انجام رساند. آقای رفیعی کسب این موفقیت را به اعضای گروه آموزشی کامپیوتر  سرکار خانم ها  مریم شفیعی ، فاطمه سلیمانی اقدس ، سعیده تجلیل و شیرین صفایی  و سرگروه آموزشی امور اداری سرکار خانم بتول محمدی تبریک گفت.

به اشتراک بگذارید :