تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۰۳:۱۷:۰۶
کد مطلب:  647022
افتخارآفرینی هنرآموز خندابی در جشنواره الگوهای برتر تدریس در سطح کشور

فریبا لطفی پور، دبیر حسابداری آموزشگاه کارودانش زینب کبری (س) شهرستان خنداب موفق به کسب رتبه سوم کشوری در جشنواره الگوهای برتر تدریس در هنرستان های فنی حرفه ای شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان خنداب، فریبا لطفی پور، دبیر شایستگی های فنی هنرستان دخترانه زینب کبری(س) شهرستان خنداب، که موفق به کسب رتبه استانی در جشنواره الگوهای برتر تدریس در سطح هنرستان های فنی در رشته حسابداری شد با راهیابی به مرحله ی کشوری این جشنواره، موفق به کسب مقام سوم جشنواره الگوهای برتر تدریس کشور شد.

فراخوان جشنواره الگوهای برتر تدریس در آذر ماه  سال گذشته از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی ارسال شد و جشنواره الگوهای برتر تدریس از اوایل دیماه سال 96  آغاز و تا 12 اسفندماه  همان سال ادامه داشت.

 این جشنواره در سطح تمام هنرستان های فنی استان برگزار شد.

فریبا لطفی پور، دبیر ریاضی، حسابداری و شایستگی های فنی در هنرستان زینب کبری(س) شهرستان خنداب می باشد و با وجود سابقه ی نه چندان زیاد در حرفه ی معلمی موفق به کسب رتبه برتر الگوهای تدریس در استان شد و به مرحله ی کشوری راه پیدا کرد و در این مرحله نیز رتبه ی سوم را از آن خود کرد.

 

به اشتراک بگذارید :