تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۰۷:۲۵:۱۲
کد مطلب:  647278
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت :
غنی سازی اوقات فراغت یکی از بهترین فرصت ها جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

روز گذشته ، باحضور مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ، اعضای ستاد و نمایندگان دستگاه های فرهنگی استان ، جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت آموزش و پرورش استان قزوین برگزار و درخصوص سازماندهی برنامه ها طی تابستان97 بحث و تبادل نظر گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین ، سالار قاسمی در جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت با تاکید بر ضرورت کار تخصصی در این حوزه ، اظهارداشت :غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان باید به عنوان یکی از بهترین فرصت ها جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به اهمیت ویژه بکارگیری نیروهای متخصص و با انکیزه در این امر تاکید نمود : نقش مربی به عنوان عامل اصلی در زمینه ایجاد انگیزه و جذب دانش آموزان به مراکز غنی سازی اوقات فراغت حائز اهمیت ویژه است که باید متولیان امر در انتخاب و گزینش مربیان نسبت به این مهم توجه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد : در اجرای برنامه های فرهنگی از جمله طرح غنی سازی اوقات فراغت ، باید در زمینه کیفی سازی برنامه به جای معیار کمی تمرکز نمود.

قاسمی بر لزوم مشارکت همه دستگاه ها جهت اجرای کیفی برنامه های اوقات فراغت تاکیدن نمود ، گفت : اولین جلسه شورای آموزش و پرورش استان با محوریت موضوع غنی سازی اوقات فراغت برنامه ریزی گردد تا از ظرفیت تمامی دستگاه ها در این زمینه استفاده شود.

به اشتراک بگذارید :