تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۰۷:۳۷:۲۵
کد مطلب:  647291
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
اختصاص 800 میلیون ریال برای تامین اقلام بهداشتی مدارس خوزستان

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان از اختصاص 800 میلیون ریال اعتبار برای تامین اقلام بهداشتی مدارس سراسر استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمود معزی پیش از ظهر امروز سه شنبه 22 خردادماه 97 در گفتگو  با خبرنگار روابط عمومی با اظهار اینکه توجه به ارتقای شاخص های بهداشت و تندرستی دانش آموزان از مهمترین اولویت های آموزش و پرورش خوزستان است، گفت: بهبود وضعیت بهداشت مدارس بدون توجه به تامین امکانات سخت افزاری محقق نخواهد شد. تامین اقلام و ملزومات بهداشتی مدارس سراسر استان در راستای تحقق این هدف انجام شده است.

 

وی با اشاره به نوع اقلام اختصاص داده شده به واحدهای بهداشت مدارس سطح استان، عنوان کرد: اقلامی مثل اسپری،گاز استریل، پنبه، پانسمان، چسب ضدحساسیت و ماسک فیلتردار به صورت گسترده در مدارس سراسر استان توزیع خواهد شد.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش در پایان با برشمردن مهمترین اهداف طرح جامع ارتقای شاخص های کیفی واحدهای بهداشت و سلامت مدارس، تصریح کرد: توجه به بهبود وضعیت بهداشتی مدارس استان، ارتقای بهره وری مربیان بهداشت و رشد شاخص های سلامت دانش آموزان از جمله مهمترین اهداف اجرای این طرح در آموزش و پرورش خوزستان است.

 

به اشتراک بگذارید :