تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۰۸:۳۸:۴۴
کد مطلب:  647366
رییس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان:
هدف اصلی ستاد اسکان آموزش و پرورش استان بالا بردن میزان رضایت مندی مسافران است

رییس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان در جلسه ستاد اسکان فرهنگیان گفت: هدف اصلی ستاد اسکان آموزش و پرورش استان بالا بردن میزان رضایت مندی مسافران است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل،ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش استان زنجان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و سایر اعضا و با هدف پرداختن به فرآیند اسکان مسافران فرهنگی در تابستان سال جاری،در سالن غدیر اداره کل برگزار شد.

فضایل خاتمی در ابتدای جلسه با ارائه گزارش مفصلی از اسکان فرهنگیان در سال گذشته و ایام تعطیلات نوروزی سال جاری گفت:برای رفاه مسافران فرهنگی و تسهیل در پیداکردن مکان ستاد اسکان مرکزی و تسریع در پذیرش،بنرهای مربوطه در ورودی ها و سطح شهر نصب گردیده است.

وی افزود:مسیر تردد مسافران در تابستان از سمت تهران به سوی استان های غربی و شمال غربی می باشد و تمامی نهادهای ذیربط مثل آموزش و پرورش در صدد نگه داشتن مسافرین با ارائه خدمات بهتر هستند.

رییس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان تصریح کرد:آموزش و پرورش استان نیز با تجهیز مدارس مورد نظر برای اسکان و ارتقا اکثریت مدارس به سطح ویژه برای رضایت  مسافران فرهنگی تلاش می کند.

این مقام مسئول ادامه داد:در این راستا در مراکز اسکان سطح ویژه:فرش،تلویزیون،تخت،یخچال،وسایل سرمایشی و گرمایشی،پتو و بالش با حمام وآشپزخانه مشترک در نظر گرفته شده است.

خاتمی با اشاره به به اینکه مدت زمان اسکان تابستانی از23  خرداد لغایت 15 شهریور سال جاری خواهد بود گفت:زمان رزرو اینترنتی برای اسکان نیز از 23 خرداد لغایت 10 شهریور ماه می باشد.

رییس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان،سامانه eskan.medu.ir   را برای رزرو اینترنتی معرفی کرد و اظهار داشت:تعرفه اسکان در مراکز سطح "ویژه" برای یک شب 28 هزار تومان ، سطح "الف" 24 هزار و پانصد تومان و سطح "ب" 18 هزار تومان می باشد.

وی تصریح کرد:هزینه نفرات مازاد برای 5 تا 7 نفر در مراکز سطح"ویژه" چهار هزار تومان،سطح"الف" سه هزار و 400 تومان و سطح"ب" دوهزارو 800 تومان است.

به اشتراک بگذارید :