تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۰۹:۰۶:۴۹
کد مطلب:  647406
ارائه گزارش عمل کرد یک ساله سازمان دانش آموزی

اولین جلسه هم اندیشی سازمان دانش آموزی استان با ارائه گزارش عمل کرد یک ساله سازمان دانش آموزی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد :عباسعلی دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در ابتدای از فعالیت های انجام گرفته در سازمان دانش آموزی تشکر کرد

حسین علی ملانوری رئیس سازمان دانش آموزی استان یزد با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه پر خیر و برکت و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر به تشریح  فعالیت های سازمان دانش آموزی طی یک سال گذشته پرداخت و گفت:این سازمان با مشارکت آموزش و پرورش استان و همکاری مدیر کل آموزش و پرورش توانسته قدم های مثبتی را بردارد و به برخی از اهداف خود دست پیدا کند.

وی با اشاره به فعالیت های تشکیلاتی سازمان دانش آموزی گفت: عمده فعالیت های سازمان دانش آموزی انجام فعالیت های تشکیلاتی و کار گروهی است که با حضور دانش آموزان برگزار می شود.

 

ملانوری با اشاره به پیشتازان بیان داشت: پیشتازان با شعار از مدرسه تا جامعه در مدارس در حال فعالیت می باشند و سعی بر این است که بتوانیم دانش آموزان را برای ورود  به جامعه آماده کنیم.

 

حسین علی ملانوری در پایان افزود:همچنین سازمان دانش آموزی در موضوع خبرگزاری پانا فعالیت های بسیار خوب و چشمگیری را داشته است و توانسته است در سطح استان خوش بدرخشد و همین موضوع می تواند زمینه و بستر خوبی برای پیشرفت دانش آموزان باشد.

 

به اشتراک بگذارید :