تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۴:۳۱:۰۴
کد مطلب:  647680
فرماندار شهرستان دره شهر در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام:
اکثر مدارس روستایی شهرستان دره شهر نیاز به نوسازی دارند و ما افزایش بودجه آموزش و پرورش را در دستور کار داریم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان، در بدو ورود به شهرستان دره شهر با حضور در گلزار شهداء با اهداء گل به مقام شامخ شهداء ادای احترام نمودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، روز سه شنبه 22 خردادماه اسفندیار رستم زاد مدیر کل آموزش و پرورش استان با ورود به شهرستان دره شهر با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمود. سپس به دیدار شفیع زاده فرماندار شهرستان دره شهر رفتند.

در این دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان اظهار نمود: هدف آموزش و پرورش ایجاد نسلی پویا ، شاد و متعهد برای اداره ی آینده کشور است و سعی ما تغییر آموزش و پرورش از وضع موجود به وضع مطلوب می باشد.وی افزود: انتظار داریم با توجه به فصل توزیع اعتبارات توجه ویژه ای به آموزش و پرورش بشود.

در ادامه شفیع زاده فرماندار دره شهر در سخنانی بیان داشت:اکثر مدارس روستایی ما فرسوده می باشند و نیاز به بازسازی دارند که هر چه سریعتر باید این امر مهم صورت گیرد. وی افزود: در بحث اعتبارات توجه ویژه ای به آموزش و پرورش خواهیم داشت، و افزایش بودجه آموزش و پرورش را در دستور کار داریم .

در پایان تتری مدیر آموزش و پرورش دره شهردر سخنانی اظهار نمودند: هدف ما ایجاد درآمدزایی برای آموزش و پرورش است و به این سمت پیش می رویم که امیدواریم همه ی ادارات و نهادهای استانی و شهرستانی ما را یاری نمایند.

به اشتراک بگذارید :