تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۴:۳۴:۰۰
کد مطلب:  647681
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در جلسه هم اندیشی مدیران و معاونین مدارس شهرستان دره شهر :

17 درصد مدارس استان، هوشمند سازی شده اند ، باید به سمت هوشمند سازی بقیه مدارس پیش برویم .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام،  روز سه شنبه 22 خردادماه جلسه هم اندیشی مدیران و معاونین مدارس شهرستان دره شهر با مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه تتری مدیر آموزش و پرورش شهرستان دره شهر با خیر مقدم به میهمانان و مدعوین در جلسه در خصوص اهداف و برنامه های خود در آموزش و پرورش سخنانی بیان داشتند. وی افزود: همه ی ما مدیران ، معاونین و معلمان باید دست در دست هم آموزش و پرورش را به سمت توسعه و پیشرفت پیش ببریم و بین همکاران رغبت وانگیزه مضاعف ایجاد نماییم.

سپس، نمایندگان مدیران و معاونین مقاطع مختلف تحصیلی هرکدام در حضور مدیرکل دغدغه ها و نظرات خود را بیان داشتند.

در ادامه رستم زاد مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان در سخنانی گفتند: بسیار خوشحالم که در بین همکاران فرهنگی شهرستان نخبه پرور دره شهر قرار دارم. وی افزود: کار اصلی آموزش را معلمان انجام می دهند و مدیران و معاونین هم باید خود را در امر آموزش در گیر نمایند.

رستم زاد اظهار نمود: امسال به هنرستان ها توجه ویژه ای شده است و اعتبار خوبی را به هنرستان های شهرستان دره شهر اختصاص داده ایم . وی افزود: در بحث تجهیزات هم با تمام توان به سمت تجهیز و هوشمند سازی مدارس پیش می رویم، و با همکاری اداره کل نوسازی، مدارس  کانکسی را هرچه سریعتر تغییر می دهیم. ایشان ضمن تاکید به مدیران برای ثبت اموال مدارس خود در سامانه ،از همکاران فرهنگی خواست که اگر طرح جدیدی دارند آن را ارائه دهند تا به اسم خودشان در سطح وزارت ثبت گردد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان افزود: انتظار داریم مدیران مدارس ابتدایی در سطح آموزشگاه خود طرح هایی ارائه دهند تا دانش آموزانی شاد و کنجکاو داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :