تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۴:۵۱:۳۱
کد مطلب:  647703
دانش آموزان استان بر سکوی افتخار آسیا
عبدالرحیم درزاده و امید امیریان دو دانش آموز سیستانی وبلوچستانی مقام دوم و چهارم رقابت های دو و میدانی جوانان آسیا را کسب نمودند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان ،‌ عبدالرحیم درزاده و امید امیریان دانش آموزان استان در قالب تیم ملی دو و میدانی جوانان در رقابت های آسیایی حضور داشتند.

شایان ذکر است : این رقابت ها در کشور ژاپن از 17 خردادماه آغاز شد و عبدالرحیم درزاده و امید امیریان  در ماده 800  و 1500 متر با حریفان به رقابت پرداختند که در ماده 800 متر درزاده  مقام دوم و امیریان مقام چهارم را کسب نمودند.

 محمد کیخا معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل در پیامی  این موفقیت را به دانش آموزان استان تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

بسمه تعالی

 

اینجانب افتخار آفرینی دو  دانش آموز استان در رقابت های دو و میدانی جوانان آسیا را به مردم غیور استان،‌ ورزشکاران و جامعه آموزش و پرورش تبریک می گویم. درزاده و امیریان نمونه ای از دانش آموزان پر تلاش و با استعداد استان هستند که توانستند با گذر از مرزهای محدودیت و امکانات با افتخار آفرینی خود در رقابت های آسیایی فعل خواستن را صرف نمایند .

بنده ضمن خداقوت به رئیس محترم آموزش و پرورش منطقه بمپور، هیات دو و میدانی استان و آقای بهرام بمپوری مربی زحمتکش این دانش آموزان از خداوند متعال توفیق روز افزون برای همه دانش آموزان  و معلمان استان در مسابقات  ورزشی را  آرزومندم.

 

و من الله التوفیق

محمد کیخا

معاون تربیت بدنی وسلامت

 

 

به اشتراک بگذارید :