تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۴:۵۶:۵۱
کد مطلب:  647710
دانش آموز آستارایی رتبه دوم پرسش مهر رئیس جمهوری را کسب کرد

پارسا زمانی دانش آموز دوره دوم دبیرستان شهرستان آستارا رتبه دوم کشوری رشته داستان نویسی پرسش مهر رئیس جمهوری را به دست آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، مدیر آموزش و پرورش آستارا افزود: حدود یکهزار دانش آموز، معلم و والدین دانش آموز این شهرستان در هجدهمین دوره پرسش مهر رئیس جمهوری در سال تحصیلی 97-96 شرکت کرده بودند و بنا به اعلام وزارت آموزش و پرورش، دانش آموز یاد شده از آستارا رتبه دوم کشور را کسب کرد.
سجاد موسوی اظهار کرد: در مرحله استانی طرح پرسش مهر رئیس جمهوری نیز از آستارا مهران سیف زاده و رسول بنی خادمی در رشته خوشنویسی به ترتیب رتبه های دوم و سوم، مریم مصافی نیا در رشته نقاشی رتبه دوم و سولماز محمدی در رشته طراحی رتبه سوم را کسب کردند.
وی افزود: طرح پرسش مهر با هدایت دانش آموزان به تفکر، باعث ایجاد روحیه پرسش‌گری می‌شود و سخنوری، مقاله پژوهشی، شعر، داستان نویسی، وب نویسی، گرافیک، طراحی، نقاشی، خوشنویسی، فیلم کوتاه، نمایشنامه نویسی و سرود همگانی از رشته های این پرسش است.
تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را چگونه در محیط مدرسه تمرین کنیم؟ پرسش مهر دکتر روحانی در سال تحصیلی 97-96 بود.
گفتنی است بیش از 35 هزار نفر از دانش آموزان استان گیلان در این طرح شرکت کرده بودند.

به اشتراک بگذارید :