تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۵:۳۷:۲۴
کد مطلب:  647754
آغاز اسکان تابستانی فرهنگیان از 25 خرداد در استان اذربایجان غربی

رئیس اداره تعاون و رفاه اداره کل آموزش و پرورش استان از آغاز طرح اسکان موقت فرهنگیان ویژه تابستان 97 از 25 خرداد ماه در سراسر استان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «مسعودرضا مالمیر» با اعلام این خبر اظهار کرد: ستاد اسکان فرهنگیان استان ویژه تابستان 97 همزمان با سراسر کشور، از 25 خرداد اقدام به پذیرش می کند و این فرآیند تا 15 شهریور ادامه خواهد داشت.

این مقام مسئول گفت: پذیرش فرهنگیان محترم در 16 منطقه از توابع استان آذربایجان غربی شامل شهرستان های ارومیه به میزبانی ناحیه یک، مهاباد، خوی، ماکو، میاندوآب، شوط، چالدران، چایپاره، پلدشت، سردشت، پیرانشهر، بوکان، تکاب، خوی، سلماس و شاهین دژ صورد می پذیرد.

مالمیر با بیان اینکه تعداد 63 آموزشگاه با 605 اتاق برای این منظور در نظر گرفته شده است؛ ادامه داد: از این تعداد، 201 باب اتاق بصورت ویژه و تعداد 358 باب اتاق بصورت رتبه الف و تعداد 46 باب اتاق به صورت رتبه ب تجهیز و آماده سازی شده است.

رئیس اداره تعاون و رفاه اداره کل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: امسال 272 نفر به عنوان عوامل اجرایی در طرح ستاد اسکان فرهنگیان ویژه تابستان فعالیت می کنند.

به اشتراک بگذارید :