تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۱۰:۱۰:۰۰
کد مطلب:  647785
مشرق نیوز

وزیر موردنظر در دسترس نیست

      عطف به مطلب مندرج در آن روزنامه، مورخ 14 بهمن 96 با عنوان « وزیر موردنظر در دسترس نیست»، پاسخ دفتر وزارتی آموزش وپرورش موارد ذیل را جهت تنویر افکار عمومی به استحضار می رساند:

  1. دفتر وزارتی همچنان روال گذشته برگزاری ملاقات و پذیرش درخواست متقاضیان برای دیدار با وزیر محترم را در برنامه‌ کاری خود دارد و هرگز این موارد را محدود ننموده است و این روال در حال انجام است و تاکنون تعداد زیادی از همکاران با مشکلات مختلف موفق به دیدار با وزیر محترم شده‌اند.
  2. دریافت درخواست ملاقات از طریق پست الکترونیکی، علاوه بر امکان ارایه درخواست‌های حضوری به دفتر وزارتی می‌باشد و هدف از آن تسریع در دریافت طرح‌ها و برنامه‌ها و ایده‌های کاربردی معلمان گرامی در سطح وزارت متبوع بوده است. چرا که برخی از این طرح‌ها و ایده‌ها در حال حاضر خواهد توانست به مسائل و مشکلات آموزشی و پرورشی مبتلا به، پاسخ مثبت ارایه نماید.از طرف دیگر ایجاد این امکان در جهت توسعه دسترسی مخاطبان در اقصی نقاط کشور و تحقق اهداف دولت الکترونیک می‌باشد.
  3. در هر صورت بدلیل کثرت متقاضیانی که مشکلات آنان در دسته‌های مختلف اداری،‌مالی و آموزشی طبقه‌بندی می‌شوند، برنامه‌ریزی برای دیدار و ملاقات حضوری برای همه متقاضیان مهیا نخواهد شد. چرا که قطعاً زمان و تراکم کاری، این اجازه را نخواهد داد. در چنین مواقعی درخواست‌ها با دستور وزیر محترم به معاونان ذیربط برای پاسخگویی ارجاع می‌شود که مورد پیگیری نیز قرار می‌گیرد.

خواهشمنداست طبق قانون مطبوعات و رسانه ها نسبت به درج جوابیه این مرکز در آن رسانه اقدام لازم صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :