تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۶:۳۲:۰۶
کد مطلب:  647815
در جلسه شورای معاونین اداره کل عنوان شد:
سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مورد مطالعه مستمر قرار گیرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با تاکید بر مطالعه مستمر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش از برگزاری دوره آموزشی برای فرهنگیان در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، احمد ناصری در این جلسه از عملکرد مطلوب حوزه های مختلف آموزش و پرورش در اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی از جمله برگزاری امتحانات خردادماه و مناسبت های مختلف اخیر تقدیر و تشکر کرد.

ناصری در ادامه توسعه ارتباط دستگاه های دولتی با مرکز و همچنین دعوت از مسئولان وزارتی برای حضور در مناسبت های مختلف را از سیاست های مورد تاکید استاندار اردبیل عنوان کرد و گفت : این دو شاخص در ارزیابی عملکرد دستگاه های دولتی مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی با بیان پرهیز از بخشی نگری در ادارات  به محترم شمردن تشخیص کمیته مستند سازی در ارسال بخشنامه ها به مناطق  و نواحی تاکید کرده، اظهار داشت: از حجم ارسال بخشنامه ها به مناطق و نواحی باید کاسته شود که استان اردبیل در این راستا اقدامات خوبی را انجام داده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اعلام این که تا 2 ماه آینده چارت تشکیلاتی جدید از سوی وزارت ابلاغ خواهد شد، گفت: وزارت آموزش و پرورش به جوان گرایی در حوزه های ستادی تاکید ویژه ای دارد.

احمد ناصری با عنوان این مطلب که 53 درصد پرسنل آموزش و پرورش را بانوان تشکیل می دهند، تصریح کرد: بر این اساس بانوان نیز باید در پست های مدیریتی و ستادی از سهم متناسبی برخوردار باشند.

ناصری همچنین به برگزاری ثبت نام بدون چالش در مدارس تاکید کرد و یادآوری نمود: از سال آینده با توجه به نظر استاندار تهیه لباس فرم دانش آموزان به سازمان فنی حرفه ای محول خواهد شد، که بدون شک این موضوع در کیفیت و قیمت لباس فرم مدارس تاثیر مطلوبی خواهد داشت.

 

به اشتراک بگذارید :