تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۶:۳۶:۰۲
کد مطلب:  647818
فینال مرحله ‌استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان:
تیم «بیداری اندیشه» به مقام قهرمانی رسید

تیم بیداری اندیشه از پردیس شهید بهشتی توانست در دیدار فینال مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان قاطعانه عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ایسنا، دیدار رده‌بندی و فینال مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی دانشجویان ایران در زنجان با حضور چهار تیم حاضر در این مرحله به میزبانی سالن اجتماعات شهید نوری مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزارشد.

در پایان این رقابت‌ها، تیم بیداری اندیشه از پردیس شهید بهشتی قاطعانه عنوان نخست این مسابقات را در ایستگاه هفتم از آن خود کرد.

در دیدار رده‌بندی این مسابقات نیز که بین تیم‌های شهید بهشتی از دانشگاه زنجان و بینش از پردیس شهید بهشتی برگزار شد، دو تیم با گزاره «سهمیه‌بندی آب شرب راهکاری صحیح در راستای تصحیح الگوی مصرف جامعه است» به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شهید بهشتی توانست با کسب 377 امتیاز در جایگاه سوم این دوره از مسابقات قرار گیرد، تیم بینش نیز با 370 امتیاز عنوان چهارمی را از آن خود کرد.

در دیدار فینال این رقابت‌ها نیز که از حساسیت بالایی برخوردار بود، تیم بیداری اندیشه از پردیس شهید بهشتی با گزاره «افشاگری مسئولان باعث اعتماد بیشتر مردم به نظام می‌شود» به مصاف تیم ایران مهر از دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان رفت و توانست قاطعانه با کسب 389 امتیاز به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد، تیم ایران مهر نیز با 343 امتیاز عنوان نایب‌قهرمانی را به دست آورد.

 بر پایه این گزارش،تیم فارماشیمی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان نیز به‌عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات شناخته شد.

 

به اشتراک بگذارید :