تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۰۷:۲۵:۲۹
کد مطلب:  647877
رقابت 182 دواطلب استان آذربایجان غربی در آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس

سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان از رقابت 182 دواطلب استان آذربایجان غربی در آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، کارگروه اجرایی آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در محل معاونت دفتر معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی استان برگزار شد.

«بهرام صمدی» سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان در این جلسه با بیان اینکه فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس، گامی در جهت شایستگی گزینی مدیران مدارس تلقی می‌شود؛ اظهار کرد: آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس چهارشنبه، ۳۰خرداد از ساعت 9 الی 13 به صورت حضوری در مراکز آزمون برگزار می‌شود.

صمدی با بیان اینکه در استان آذربایجان غربی این آزمون در دو حوزه ناحیه دو ارومیه و یک حوزه ناحیه یک ارومیه برگزار می شود؛ ادامه داد: هنرستان های توحید، پژوهش و عسگری ارومیه مجری این آزمون خواهند بود.

این مقام مسئول گفت: تعداد 182 نفر از سراسر استان در این آزمون شرکت می کنند که از این تعداد 79 نفر آقا و 103 نفر خانوم می باشد.

سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: برگزاری امن و بی نقص این آزمون و اجرای عادلانه فرآیند مصاحبه باید در اولویت مسئولان اجرایی قرار گیرد.

وی افزود: هدف اصلی از اجرای این آزمون شناسایی همکاران فرهنگی توانمند جهت پذیرش مسئولیت واحد آموزشی و تشکیل بانک اطلاعاتی در تمام مقاطع تحصیلی است.

گفتنی است تمامی داوطلبان تصدی مدیریت مدارس که شرایط آن‌ها توسط کمیته انتخاب و انتصاب منطقه مورد تأیید قرارگرفته، با حضور در پایگاه آزمون به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور وارد سامانه LTMS.medu.ir شده و نسبت به پاسخگویی به سؤالات اقدام می‌کنند.

کسب حداقل ۴۰درصد از مجموع نمره آزمون توسط داوطلبان برای ورود به مراحل بعدی فرآیند الزامی است.

 

به اشتراک بگذارید :