تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ ۱۰:۲۹:۱۴
کد مطلب:  648074
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش وپرورش استان تاکید کرد:
لزوم همسویی پژوهش معلمان و دانش آموزان

ظهر امروز معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش وپرورش استان در نشست مشترک با کارشناسان، معلمین و پژوهشگران و گروههای آموزشی استان بر لزوم همسویی پژوهش معلمان و دانش آموزان تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،کامیار قهرمانی فرد ضمن تاکید رویکرد دستگاه تعلیم و تربیت استان، بر استفاده حداکثری از ظرفیت های فکری انجمن های علمی آموزشی است اظهار داشت: بستر ایجاد تحول و کیفیت بخشی و تعالی وضعیت تعلیم و تربیت با توسعه گفتگو در بدنه آموزش و پرورش و تقریب و همسویی معلمان و انجمن ها و مدیران است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش وپرورش استان انجمن های علمی آموزشی و گروه های آموزشی و سایر تشکل های حرفه ای را پتانسیلی برای توسعه پژوهش محوری با رویکرد جدید و توسعه حرفه ای معلمان دانست و از اقدام معاونت پژوهش در راستای همسویی و تقریب و تلفیق فعالیت های حوزه پژوهش های معلم و دانش آموز خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه پژوهش نبایستی تکرای باشد، افزود: سیستمی کردن و نظام مند نمودن پژوهش ها برای رسیدن به آموزش پژوهش محوری لازم و ضوروی است.

 قهرمانی بر حرکت و شتاب  بعنوان مهم ترین وظیفه مسئولین و معلمین در دستگاه تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود: نگاه واقع بینانه و عالمانه به موضوع  می تواند  ما را در رسیدن به اهداف ترسیم شده کمک کند.

 

به اشتراک بگذارید :