تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۳:۳۳:۳۸
کد مطلب:  648183
پیام تبریک مدیرکل آموزش وپرورش خراسان شمالی به مناسبت عید سعید فطر

مدیرکل آموزش وپرورش خراسان شمالی طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به تمام مردم ایران بویژه مردم شریف خراسان شمالی جامعه بزرگ فرهنگیان ، دانش آموزان وخانواده های گرانقدر آنان تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی متن پیام " براتعلی حاتمی " به شرح ذیل می باشد:

 

                 اَللّهُم اَسئَلَکَ بِحقَّ هذَا الیَوم الَّذی جَعَلتَهُ لِلمُسلِمینَ عیدا

 

فرا رسیدن عید سعید فطر به عنوان عید توفیق بندگی و تهذیب نفس و دستیابی به مقام متقین را به همه مردم مومن و خداجوی ایران بویژه مردم شریف خراسان شمالی جامعه بزرگ فرهنگیان ، دانش آموزان وخانواده های گرانقدر آنان اعم از برادارن و خواهران شیعه و اهل سنت، تبریک و تهنیت عرض می کنم.

امیدوارم آمال و آرزوهای حلال همه به واسطه عبادات روزهای سراسر برکت این ماه مبارک و گفت و گوی بندگان صالح با پروردگار بخشنده در شب های به یاد ماندنی قدر ، برآورده شود.

 

از حضور پرشور و با نشاط مردم خداجوی خراسان شمالی که همزمان با مردم سراسر ایران و مسلمانان و آزاد اندیشان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، غزه، عراق، یمن، سوریه و دیگر بلاد اسلامی مشارکت کردند، تقدیر می کنم.

 

راهپیمایی روز جهانی قدس در حقیقت بیعتی دوباره با آرمان های بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و لبیک به اندیشه های استکبار ستیزانه رهبر معظم انقلاب در مبارزه با کفر جهانی، بود.

 

اینک خداوند به خاطر سبکبال شدن بندگان در ماه مبارک رمضان ، عید سعید فطر و فردایی بهتر را پیش روی همه ما قرار داده است لذا در چنین موقعیتی و درسالی که از سوی مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی  نام گذاری گردیده است دست به آستان مقدسش بلند کرده از درگاه پروردگار لایزال سربلندی ، شادکامی ،آسایش ، سلامت  وسعادت را درکنار قبولی عبادات شماعزیزان آرزومندم.

 

                                                                  براتعلی حاتمی

                                                 مدیرکل آموزش وپرورش خراسان شمالی

 

به اشتراک بگذارید :